O mnie

Business coach i trenerka wystąpień publicznych

Magda Kern

Czym się zajmuję?

Wspieram w rozwijaniu umiejętności wystąpień publicznych i miękkich

Cześć, jestem Magda. Wiem, jak trudno jest stanąć przed publicznością i zrobić prezentację. Jako psycholog, coach, trener umiejętności miękkich i była wokalistka, mogę pomóc Ci w radzeniu sobie ze stresem, budowaniu pewności siebie na scenie i nauce tworzenia efektownych i ciekawych prezentacji z użyciem storytellingu, gestykulować, poruszać się po scenie, prawidłowo oddychać, tworzyć relację z publicznością, odpowiadać na nieoczekiwane pytania lub tworzyć profesjonalną prezentację multimedialną.

Pełnię funkcję dyrektora zarządzającego w firmie Mały Geniusz. To koncept innowacyjnej edukacji dzieci, która ma uczyć w empiryczny i twórczy sposób, a także pokazywać różne dyscypliny takie jak ekonomia, mindfulness, medycyna, prawo, architektura, robotyka, reżyseria, eksperymenty, fotografia itp. Jako członek zarządu zajmuję się tematami związanymi z rekrutacją, szkoleniami, employer brandingiem i PR. W sezonie zarządzam około 100-osoboym zespołem. Z usług Małego Geniusza skorzystało już blisko 14 tys. dzieci w 7 miastach.

relationship coaching dating coach communication trainer magda kern fialkowska zurich

Kim jestem?

Klucz to umiejętności miękkie

Prowadzę dwie odnoszące sukcesy firmy. Łącząc moje doświadczenie biznesowe i sceniczne, mogę przeprowadzić Cię przez proces zmiany kierunku w kierunku Twoich celów. Bazując na swoim ogromnym doświadczeniu scenicznym, zdobyłam umiejętność zapewnienia odpowiednich narzędzi i metod coachingu, które wesprą Twój rozwój.W 2021 zostałam wybrana jako jeden z najlepszych trenerów wystąpień publicznych na świecie w 2021, według rankingu Coach Foundation. Pracuję jako trener wystąpień publicznych i Head of Speakers w TEDxZurich, a także coach TEDxWarsaw. Pomagam również m.in. prawnikom, wokalistom, aktorom, wykładowcom i przedsiębiorcom w przygotowaniu ich wystąpień przed setkami osób na widowni, a także w prowadzeniu kameralnych spotkań czy prezentacji.Kładę nacisk na edukowanie moich klientów z aktualną i naukowo-faktyczną wiedzą, a także pokazywanie narzędzi szytych na miarę z zakresu psychologii. Moją misją jest pomaganie klientom w odnalezieniu ich unikalnych talentów i rozwoju.

Dlaczego to robię?

Lubię pomagać ludziom

W wolnym czasie tańczę tańce swingowe. Uwielbiam poznawać inne kultury i kuchnie, zwłaszcza z ciepłych zakątków globu. Odwiedziłam ponad 30 krajów i jest jeszcze wiele miejsc, do których chciałabym się wybrać. Kiedy mam czas, uwielbiam gotować zdrowe posiłki (głównie;) ).Psychologia i umiejętności miękkie to dwie pasje, którym poświęcam większość czasu i nieprzerwanie się dokształcam. Zawsze możesz mnie spotkać w jednej z kawiarni z filiżanką herbaty. Od czasu do czasu gram na wiolonczeli i lubię spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Poza zajęciami możesz mnie spotkać na imprezach lindy hop.

IMG_20190831_133212

Coaching w liczbach

0 +
Godzin pracy z klientami
0 +
godzin edukacji
0 +
Klientów

Moja edukacja

Dbam o swoje profesjonalne i merytoryczne przygotowanie do pracy z klientami.

TEDxZurich-trainer-coach-public-speaking-trainer

Referencje

Co klienci sądzą na mój emat?

Możesz przeczytać referencje tutaj:

Subskrybuj Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, aby zarejestrować się do subskrypcji naszego newslettera dostarczane na bieżąco!

© MagdalenaFialkowska.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.